strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Suppli 9 Mari Okazaki,manga

Suppli 9
Mari Okazaki

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 176
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 26.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 26.00 22.00 zł
ISBN 978-83-60740-37-8
Data publikacji: kwiecień 2010
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Polter Radio Kampus Sophisti Valkiria

kup teraz publikację Hanami!Przykładowe strony

                        


         Okres noworoczny to czas odpoczynku, oderwania od pracy, a także wizyt w rodzinnych stronach. Wizyt, które nie zawsze upływają w sielskiej i miłej atmosferze. Na szczęście święta to tylko kilka dni zaburzających działanie agencji reklamowej. Po nich wszystko szybko wraca do normy. Czy tym razem też tak będzie? Czy grono współpracowników Fujii przetrwa w niezmienionym składzie kolejny rok? Czy Mizuhara poradzi sobie sama? Odpowiedzi na te pytania zawiera dziewiąty – przedostatni tom serii Suppli.


         Mari Okazaki – urodzona w 1967 roku w Nagano. Ukończyła Tama Art University w Tokio. Po zakończeniu studiów do 2000 roku pracowała na pełen etat w agencji reklamowej Hakuhōdō (druga co do wielkości agencja reklamowa w Japonii). Od 2000 roku zawodowo zajmuje się rysowaniem komiksów.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,suppli10,manga   komiks japoński, Hanami,suppli5,manga   komiks japoński, Hanami,suppli_extra,manga   komiks japoński, Hanami,suppli6,manga   komiks japoński, Hanami,suppli3,manga   komiks japoński, Hanami,stara_panna,manga

SUPPLI volume 9 © 2009 by Mari Okazaki
All rights reserved. First published in Japan in 2009 by SHODENSHA PUBLISHING CO., LTD. Polish translation rights in Poland arranged with SHODENSHA through Tuttle-Mori Agency, Inc., Tokyo. © Copyright for the Polish edition by Hanami – Radosław Bolałek.

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga