strona główna     facebook     blip     twitter     forum     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Suppli 10 Mari Okazaki,manga

Suppli 10
Mari Okazaki

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 224
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 26.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 26.00 22.00 zł
ISBN 978-83-60740-58-3
Data publikacji: grudzień 2010
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Polter Radio Kampus Sophisti Valkiria

kup teraz publikację Hanami!Przykładowe strony

                        


         Wszystko się zmienia. Praca, ludzie, otoczenie, życie. Kolejny rok w agencji reklamowej nie jest taki sam jak poprzedni. Watanabe bierze ślub, Fujii jak zwykle zapracowuje się do granic możliwości, a Yugi i Kōetsu tkwią w emocjonalnym letargu. Przed Saharą – zdolnym kamerzystą i fotografem pojawiają się nowe, ciekawe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Możliwości, które wymagają przewartościowania dotychczasowego życia. Mężczyzna będzie musiał wybrać, co jest dla niego ważniejsze – spełnienie zawodowe czy uczucie do Fujii.


         Mari Okazaki – urodzona w 1967 roku w Nagano. Ukończyła Tama Art University w Tokio. Po zakończeniu studiów do 2000 roku pracowała na pełen etat w agencji reklamowej Hakuhōdō (druga co do wielkości agencja reklamowa w Japonii). Od 2000 roku zawodowo zajmuje się rysowaniem komiksów.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,suppli1,manga   komiks japoński, Hanami,suppli7,manga   komiks japoński, Hanami,suppli6,manga   komiks japoński, Hanami,suppli_extra,manga   komiks japoński, Hanami,suppli3,manga   komiks japoński, Hanami,suppli5,manga

SUPPLI volume 10 © 2010 by Mari Okazaki All rights reserved. First published in Japan in 2010 by SHODENSHA PUBLISHING CO., LTD. Polish translation rights in Poland arranged with SHODENSHA through Tuttle-Mori Agency, Inc., Tokyo. © Copyright for the Polish edition by Hanami – Radosław Bolałek.

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga