strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Suppli 10 Mari Okazaki,manga

Suppli 10
Mari Okazaki

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 224
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 26.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 26.00 22.00 zł
ISBN 978-83-60740-58-3
Data publikacji: grudzień 2010
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Polter Radio Kampus Sophisti Valkiria

kup teraz publikację Hanami!Przykładowe strony

                        


         Wszystko się zmienia. Praca, ludzie, otoczenie, życie. Kolejny rok w agencji reklamowej nie jest taki sam jak poprzedni. Watanabe bierze ślub, Fujii jak zwykle zapracowuje się do granic możliwości, a Yugi i Kōetsu tkwią w emocjonalnym letargu. Przed Saharą – zdolnym kamerzystą i fotografem pojawiają się nowe, ciekawe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Możliwości, które wymagają przewartościowania dotychczasowego życia. Mężczyzna będzie musiał wybrać, co jest dla niego ważniejsze – spełnienie zawodowe czy uczucie do Fujii.


         Mari Okazaki – urodzona w 1967 roku w Nagano. Ukończyła Tama Art University w Tokio. Po zakończeniu studiów do 2000 roku pracowała na pełen etat w agencji reklamowej Hakuhōdō (druga co do wielkości agencja reklamowa w Japonii). Od 2000 roku zawodowo zajmuje się rysowaniem komiksów.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,stara_panna,manga   komiks japoński, Hanami,suppli8,manga   komiks japoński, Hanami,suppli4,manga   komiks japoński, Hanami,suppli6,manga   komiks japoński, Hanami,suppli_extra,manga   komiks japoński, Hanami,suppli1,manga

SUPPLI volume 10 © 2010 by Mari Okazaki All rights reserved. First published in Japan in 2010 by SHODENSHA PUBLISHING CO., LTD. Polish translation rights in Poland arranged with SHODENSHA through Tuttle-Mori Agency, Inc., Tokyo. © Copyright for the Polish edition by Hanami – Radosław Bolałek.

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga