strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Czy chcesz zostać starą panną? Mari Okazaki,manga

Czy chcesz zostać starą panną?
Mari Okazaki

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 0
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 29.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 29.00 23.00 zł
ISBN 978-83-65520-29-6
Data publikacji: wrzesień 2018
Komiks dla dorosłych

kup teraz publikację Hanami!         Kolejna „Czy chcesz zostać starą panną?” – prawie każda kobieta słyszała to pytanie. Najgorsze są imprezy rodzinne – wesela, pogrzeby… albo spotkania klasowe. Tam dodatkowo można się jeszcze natknąć na swojego byłego. Ale czy każdy musi kogoś mieć? Czy nie można być szczęśliwym bez stałego związku?

Czy chcesz zostać starą panną? to zbiór nowel graficznych na podstawie książki Mami Amamiyi (1976-2016), której adaptacją zajęła się Mari Okazaki, twórczyni Suppli. Jak w jej bestsellerowej serii, tak i tu możemy liczyć na nietuzinkowe kadrowanie, wspaniałą narrację i doskonałe wyczucie medium komiksowego.


         Mari Okazaki – urodzona w 1967 roku w Nagano. Ukończyła Tama Art University w Tokio. Po zakończeniu studiów do 2000 roku pracowała na pełen etat w agencji reklamowej Hakuhōdō (druga co do wielkości agencja reklamowa w Japonii). Od 2000 roku zawodowo zajmuje się rysowaniem komiksów.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,suppli6,manga   komiks japoński, Hanami,suppli4,manga   komiks japoński, Hanami,suppli5,manga   komiks japoński, Hanami,suppli7,manga   komiks japoński, Hanami,suppli1,manga   komiks japoński, Hanami,suppli_extra,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga