strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Solanin 1 Inio Asano,manga

Solanin 1
Inio Asano

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 212
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 29.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 29.00 24.50 zł
ISBN 978-83-60740-30-9
Data publikacji: październik 2009
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Komiksomania Polter Valkiria WP Granice

kup teraz publikację Hanami!Przykładowe strony

                        


         Na całym świecie młodym ludziom coraz trudniej wkroczyć w dorosłe życie. Nie inaczej jest z Meiko i Naruo oraz paczką ich przyjaciół. Codzienność ich nuży, wykonują prace nie dające satysfakcji, w miłości też nie zawsze wiedzie im się najlepiej. Jedyną odskocznią od szarej rzeczywistości jest dla nich alternatywny zespół muzyczny, który walczy o swoje miejsce w branży muzycznej.

          Komiks otrzymał w 2009 roku nominację do prestiżowych nagród Eisnera i Harveya. W 2010 roku do kin w Japonii trafiła adaptacja filmowa tej opowieści.


         Inio Asano urodził się w 1980 roku. Pochodzi z prefektury Ibaraki, karierę komiksową rozpoczął w 1997 roku, a w 2001 zdobył nagrodę GX dla nowych talentów. Cechą charakterystyczną jego twórczości są szczegółowo zagospodarowane tła, na drugim planie można odnaleźć żarty czy ukryte przesłania. Asano w nienachalny sposób wplata w rysunki komiksowe elementy fotografii. Jeden ze stworzonych przez niego bohaterów, surrealistyczny ptaszek Punpun, już stał się swoistą ikoną popkultury – w Japonii sprzedawane są gadżety z jego podobizną.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,monster1,manga   komiks japoński, Hanami,solanin2,manga   komiks japoński, Hanami,20th_century_boys03,manga   komiks japoński, Hanami,osiedle_promieniste,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami8,manga   komiks japoński, Hanami,mushishi6,manga

SOLANIN © 2006 Inio ASANO / Shogakukan Inc.

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga