strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Saga Winlandzka 2 Makoto Yukimura,manga

Saga Winlandzka 2
Makoto Yukimura

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 424
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Papier: offset
Cena okładkowa: 65.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 65.00 55.00 zł
ISBN 978-83-65520-15-9
Data publikacji: wrzesień 2017
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Paradoks History

kup teraz publikację Hanami!         Anglia przez lata była areną walk, a najeźdźcy plądrowali wyspę. Wśród nich byli wikingowie, którzy na stałe zapisali się w historii. Drużyna Askellada również uczestniczy w grabieżach. Plądrują, gwałcą, mordują. Syn Thorsa, Thorfinn jest wśród nich, ale czy pozostanie bierny na te bestialstwa?

“Saga Winlandzka” to epopeja, w której nie brak intryg, pokazanych z rozmachem scen walk, berserków czy Jomswikingów - elitarnych wojowników (niektórzy badacze twierdzą, że stacjonowali oni na Wolinie!). To też barwne, nierzadko historyczne, postacie - Thorfinn, Askeladd, Floki czy Leif.

Zapraszamy na niesamowitą sagę, która zdobyła szereg nagród i jest uznawana za jedną z najlepszych serii o wikingach, jaka kiedykolwiek powstała!


         Makoto Yukimura urodził się w 1976 roku w Jokohamie. Porzucił rozpoczęte studia, aby zostać asystentem twórcy komiksowego Shina Morimury. Już jego debiut, Planets, zachwycił czytelników. Jednak prawdziwą sława przyniosła mu Saga Winlandzka, za którą zdobył między innymi główną nagrodę w kategorii komiks "Japan Media Arts Festival" (wyróżnienie przyznawane przez twórców dla twórców)


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,mushishi3,manga   komiks japoński, Hanami,saga_winlandzka05,manga   komiks japoński, Hanami,saga_winlandzka03,manga   komiks japoński, Hanami,saga_winlandzka01,manga   komiks japoński, Hanami,monster7,manga   komiks japoński, Hanami,saga_winlandzka04,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga