strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Osiedle Promieniste Inio Asano,manga

Osiedle Promieniste
Inio Asano

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 216
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Cena okładkowa: 29.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 29.00 24.50 zł
ISBN 978-83-60740-53-8
Data publikacji: listopad 2010
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Papierowe Myśli Sophisti Valkiria

kup teraz publikację Hanami!Przykładowe strony

                        


         Osiedle Promieniste to całkiem normalne japońskie blokowisko. Mieszkańcy pracują, bawią się, chodzą do szkoły, żyją i umierają... Ostatnio zwłaszcza umierają, gdyż liczba samobójstw w tej dzielnicy jest niewiarygodnie wysoka. Czy to przytulne osiedle na przekór swojej nazwie skrywa jakąś mroczną tajemnicę?

Inio Asano w „Osiedlu Promienistym” ociera się o realizm magiczny, zaglądając do najciemniejszych zakamarków ludzkiej duszy i poddając swoistej analizie oraz krytyce dzisiejsze społeczeństwo. Jego szczegółowa kreska jest niebywale czytelna, a drugi plan zaskakuje abstrakcyjnymi żartami.


         Inio Asano urodził się w 1980 roku. Pochodzi z prefektury Ibaraki, karierę komiksową rozpoczął w 1997 roku, a w 2001 zdobył nagrodę GX dla nowych talentów. Cechą charakterystyczną jego twórczości są szczegółowo zagospodarowane tła, na drugim planie można odnaleźć żarty czy ukryte przesłania. Asano w nienachalny sposób wplata w rysunki komiksowe elementy fotografii. Jeden ze stworzonych przez niego bohaterów, surrealistyczny ptaszek Punpun, już stał się swoistą ikoną popkultury – w Japonii sprzedawane są gadżety z jego podobizną.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,solanin2,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami9,manga   komiks japoński, Hanami,samotny_smakosz,manga   komiks japoński, Hanami,suppli2,manga   komiks japoński, Hanami,suppli10,manga   komiks japoński, Hanami,solanin1,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga