strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Osiedle Promieniste Inio Asano,manga

Osiedle Promieniste
Inio Asano

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 216
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Cena okładkowa: 29.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 29.00 24.50 zł
ISBN 978-83-60740-53-8
Data publikacji: listopad 2010
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Papierowe Myśli Sophisti Valkiria

kup teraz publikację Hanami!Przykładowe strony

                        


         Osiedle Promieniste to całkiem normalne japońskie blokowisko. Mieszkańcy pracują, bawią się, chodzą do szkoły, żyją i umierają... Ostatnio zwłaszcza umierają, gdyż liczba samobójstw w tej dzielnicy jest niewiarygodnie wysoka. Czy to przytulne osiedle na przekór swojej nazwie skrywa jakąś mroczną tajemnicę?

Inio Asano w „Osiedlu Promienistym” ociera się o realizm magiczny, zaglądając do najciemniejszych zakamarków ludzkiej duszy i poddając swoistej analizie oraz krytyce dzisiejsze społeczeństwo. Jego szczegółowa kreska jest niebywale czytelna, a drugi plan zaskakuje abstrakcyjnymi żartami.


         Inio Asano urodził się w 1980 roku. Pochodzi z prefektury Ibaraki, karierę komiksową rozpoczął w 1997 roku, a w 2001 zdobył nagrodę GX dla nowych talentów. Cechą charakterystyczną jego twórczości są szczegółowo zagospodarowane tła, na drugim planie można odnaleźć żarty czy ukryte przesłania. Asano w nienachalny sposób wplata w rysunki komiksowe elementy fotografii. Jeden ze stworzonych przez niego bohaterów, surrealistyczny ptaszek Punpun, już stał się swoistą ikoną popkultury – w Japonii sprzedawane są gadżety z jego podobizną.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,suppli4,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami1,manga   komiks japoński, Hanami,solanin2,manga   komiks japoński, Hanami,hanafuda,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami2,manga   komiks japoński, Hanami,solanin1,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga