strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, IKIGAMI 2 Motorō Mase,manga

IKIGAMI 2
Motorō Mase

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 224
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 29.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 29.00 24.50 zł
ISBN 978-83-60740-46-0
Data publikacji: wrzesień 2010
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Gildia Sophisti Valkiria

kup teraz publikację Hanami!Przykładowe strony

                        


         Ikigami to karta niosąca śmierć. Każdy, kto ją otrzyma, umiera za 24 godziny. Taki los czeka jedną na tysiąc osób, takie jest prawo. Nikt nie wie, czy i kiedy doręczyciel zapuka do jego drzwi. Tylko od naznaczonej osoby zależy, jak spędzi swoje ostatnie godziny. Czy jej śmierć sprawi, że inni zmienią swoje postępowanie? W końcu słowo „Ikigami” można rozumieć również jako: „karta życia”.

Fujimoto jest doręczycielem Ikigami. W miarę upływu czasu coraz bardziej zastanawia się, nad sensem swojej pracy. Również otoczenie nie zawsze akceptuje jego zajęcie.


         Motorō Mase urodził się w 1969 roku w prefekturze Aichi. W 1998 roku za komiks AREA otrzymał główną nagrodę dla debiutantów w konkursie organizowanym przez czołowe japońskie wydawnictwo Shōgakukan. W 2005 rozpoczął pracę nad serią IKIGAMI, która, oprócz światowego uznania, przyniosła mu w 2010 nominację do prestiżowej nagrody Fauve d`Or (nagroda dla najlepszego albumu) na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angoulême. Komiks doczekał się również filmowej adaptacji.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,ikigami4,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami5,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami9,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami6,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami3,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami10,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga