strona główna     facebook     blip     twitter     forum     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Czerwone Króliki RongRong Luo,manga

Czerwone Króliki
RongRong Luo

Format: 240 x 170 mm
Ilość stron: 48
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 24.99 zł
ISBN 978-83-60740-62-0
Data publikacji: czerwiec 2011Przykładowe strony

                        


         Króliki mieszkają w państwie pełnym dziwnych roślin i potwornych zwierząt. W państwie, w którym nikt nie może głośno wyrażać swoich opinii. Za każde niewłaściwe słowo czy gest można stracić życie, a jakikolwiek opór jest bezskuteczny. Forma tego parakomiksu inspirowana jest tradycyjnymi chińskimi opowieściami obrazkowo-tekstowymi. Całostronicowe kadry czarują swoim pięknem, ale jednocześnie budzą grozę. Publikacja wydana z okazji Bałtyckiego?Festiwalu Komiksu - GDAK 2011. Komiks w kolorze.


         RongRong LUO, urodzona 19 czerwca 1985 roku, chińska artystka komiksowa. W 2007 roku ukończyła studia w Nanjing Art Institute w Nankinie. Od 2008 roku studiuje (obecnie pracuje nad doktoratem) na Uniwersytecie Seika w Kioto.Zajmuje się badaniem chińskiej sztuki sekwencyjnej oraz pracą twórczą. Na swoim koncie ma kilka międzynarodowych wystaw, między innymi w Instytucie Goethego w Hamburgu,Korei oraz Japonii. RongRong LUO jest jednym z gości Bałtyckiego Festiwalu Komiksu – GDAK 2011, w ramach którego jej prace zostały zaprezentowane na wystawie Spotkanie w Kioto.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,saga_winlandzka05,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami9,manga   komiks japoński, Hanami,podniebny_orzel,manga   komiks japoński, Hanami,polish_culinary_paths,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami10,manga   komiks japoński, Hanami,samotny_smakosz,manga

© RongRong LUO

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga