strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Czerwone Króliki RongRong Luo,manga

Czerwone Króliki
RongRong Luo

Format: 240 x 170 mm
Ilość stron: 48
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 24.99 zł
ISBN 978-83-60740-62-0
Data publikacji: czerwiec 2011Przykładowe strony

                        


         Króliki mieszkają w państwie pełnym dziwnych roślin i potwornych zwierząt. W państwie, w którym nikt nie może głośno wyrażać swoich opinii. Za każde niewłaściwe słowo czy gest można stracić życie, a jakikolwiek opór jest bezskuteczny. Forma tego parakomiksu inspirowana jest tradycyjnymi chińskimi opowieściami obrazkowo-tekstowymi. Całostronicowe kadry czarują swoim pięknem, ale jednocześnie budzą grozę. Publikacja wydana z okazji Bałtyckiego?Festiwalu Komiksu - GDAK 2011. Komiks w kolorze.


         RongRong LUO, urodzona 19 czerwca 1985 roku, chińska artystka komiksowa. W 2007 roku ukończyła studia w Nanjing Art Institute w Nankinie. Od 2008 roku studiuje (obecnie pracuje nad doktoratem) na Uniwersytecie Seika w Kioto.Zajmuje się badaniem chińskiej sztuki sekwencyjnej oraz pracą twórczą. Na swoim koncie ma kilka międzynarodowych wystaw, między innymi w Instytucie Goethego w Hamburgu,Korei oraz Japonii. RongRong LUO jest jednym z gości Bałtyckiego Festiwalu Komiksu – GDAK 2011, w ramach którego jej prace zostały zaprezentowane na wystawie Spotkanie w Kioto.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,polish_culinary_paths_jp,manga   komiks japoński, Hanami,20th_century_boys02,manga   komiks japoński, Hanami,suppli4,manga   komiks japoński, Hanami,saga_winlandzka02,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami8,manga   komiks japoński, Hanami,solanin1,manga

© RongRong LUO

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga