strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Biblia album Simon Bisley,manga

Biblia album
Simon Bisley

Format: 240 x 320 mm
Ilość stron: 134
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Cena okładkowa: 105.00 zł
ISBN 978-83-60740-63-7
Data publikacji: czerwiec 2011         Biblia to publikacja zawierająca ilustracje nawiązujące do Starego i Nowego Testamentu, a także tematyki okołochrześcijańskiej. Niezwykle ekspresywne czarno-białe i kolorowe rysunki Simona Bisleya to ciekawa i niepowtarzalna interpretacja tej tematyki często poruszanej przez artystów. Całość uzupełniają teksty z Biblii, w przypadku polskiego wydania są to cytaty z Biblii Gdańskiej z 1632 roku.

Album wydany jest z okazji Bałtyckiego Festiwalu Komiksu – GDAK 2011, na grubym kredowym papierze w limitowanej edycji 600 sztuk (z czego do sprzedaży trafi 530).

Album dostępny będzie podczas BFK – GDAK 2011, ewentualnie później w dobrych sklepach komiksowych.


         Simon Bisley urodzony 4.03.1962 roku, brytyjski twórca komiksowy. Współpracował z czołowymi wydawnictwami komiksowymi z USA i Wielkiej Brytanii. Rysował tak znane postacie, jak Batman, Lobo, Sláine czy Judge Dredd oraz przygody grupy X-men. Swój unikatowy styl zaprezentował również w albumie zawierającym ilustracje z Biblii. Oprócz komiksów tworzy też okładki do albumów muzycznych (jego grafiki zdobią między innymi albumy słynnej grupy metalowej Danzig) oraz plakaty filmowe.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,pitu_pitu2,manga   komiks japoński, Hanami,monster1,manga   komiks japoński, Hanami,duds_hunt,manga   komiks japoński, Hanami,mushishi10,manga   komiks japoński, Hanami,ristorante_paradiso,manga   komiks japoński, Hanami,saga_winlandzka02,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga