strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Biblia album Simon Bisley,manga

Biblia album
Simon Bisley

Format: 240 x 320 mm
Ilość stron: 134
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Cena okładkowa: 105.00 zł
ISBN 978-83-60740-63-7
Data publikacji: czerwiec 2011         Biblia to publikacja zawierająca ilustracje nawiązujące do Starego i Nowego Testamentu, a także tematyki okołochrześcijańskiej. Niezwykle ekspresywne czarno-białe i kolorowe rysunki Simona Bisleya to ciekawa i niepowtarzalna interpretacja tej tematyki często poruszanej przez artystów. Całość uzupełniają teksty z Biblii, w przypadku polskiego wydania są to cytaty z Biblii Gdańskiej z 1632 roku.

Album wydany jest z okazji Bałtyckiego Festiwalu Komiksu – GDAK 2011, na grubym kredowym papierze w limitowanej edycji 600 sztuk (z czego do sprzedaży trafi 530).

Album dostępny będzie podczas BFK – GDAK 2011, ewentualnie później w dobrych sklepach komiksowych.


         Simon Bisley urodzony 4.03.1962 roku, brytyjski twórca komiksowy. Współpracował z czołowymi wydawnictwami komiksowymi z USA i Wielkiej Brytanii. Rysował tak znane postacie, jak Batman, Lobo, Sláine czy Judge Dredd oraz przygody grupy X-men. Swój unikatowy styl zaprezentował również w albumie zawierającym ilustracje z Biblii. Oprócz komiksów tworzy też okładki do albumów muzycznych (jego grafiki zdobią między innymi albumy słynnej grupy metalowej Danzig) oraz plakaty filmowe.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,polish_culinary_paths_kr,manga   komiks japoński, Hanami,suppli5,manga   komiks japoński, Hanami,anagram,manga   komiks japoński, Hanami,monster3,manga   komiks japoński, Hanami,pluto4,manga   komiks japoński, Hanami,ikigami4,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga