strona główna     facebook     twitter     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Balsamista 7 Mitsukazu Mihara,manga

Balsamista 7
Mitsukazu Mihara

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 192
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 27.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 27.00 23.00 zł
ISBN 978-83-60740-82-8
Data publikacji: listopad 2013
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Aleja Komiksu Gildia Polter

kup teraz publikację Hanami!         Po ostatnim wyznaniu Shinjurō, Azuki nie może się pozbierać. Dodatkowo w podjęciu decyzji nie pomaga miły, sympatyczny i oddany pan Wao. Bycie balsamistą to nie praca, to posługa.

Również Mamiya nie radzi sobie z uczuciami. Miłość przeplata się z trudnymi pytaniami. Czy Shinjurō byłby w stanie zabalsamować ukochaną osobę?


         Mihara Mitsukazu urodziła się w 1970 roku. W 1994 roku zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie dla debiutantów organizowanym przez czasopismo Feel Young. Prace Mihary wyróżniają się mocnym kontrastem a także nawiązaniami do stylistyki gotyckiej i literatury japońskiej. Poza regularnymi publikacjami w magazynach komiksowych, Mihara współpracowała również z czasopismem Gothic & Lolita Bible, na potrzeby którego przygotowywała arty (jej rysunki zdobiły okładki) oraz krótkie, zamknięte formy komiksowe. Dotychczas z pracami Mihary mogli zapoznać się czytelnicy w Stanach Zjednoczonych, Korei i Niemczech.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,balsamista2,manga   komiks japoński, Hanami,nawiedzony_dom,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista4,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista3,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista1,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista6,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga