strona główna     facebook     blip     twitter     forum     hanami.pl
komiks, manga, hanami

publikacje zapowiedzi sieć sprzedaży formularz zamówienia wystawa komiksu kontakt


komiks japoński, Hanami, Balsamista 7 Mitsukazu Mihara,manga

Balsamista 7
Mitsukazu Mihara

Format: 150 x 210 mm
Ilość stron: 192
Oprawa: miękka
Papier: offset
Cena okładkowa: 27.00 zł
Cena w sklepie Hanami: 27.00 23.00 zł
ISBN 978-83-60740-82-8
Data publikacji: listopad 2013
Komiks dla dorosłych

Patronat medialny:
Aleja Komiksu Gildia Polter

kup teraz publikację Hanami!         Po ostatnim wyznaniu Shinjurō, Azuki nie może się pozbierać. Dodatkowo w podjęciu decyzji nie pomaga miły, sympatyczny i oddany pan Wao. Bycie balsamistą to nie praca, to posługa.

Również Mamiya nie radzi sobie z uczuciami. Miłość przeplata się z trudnymi pytaniami. Czy Shinjurō byłby w stanie zabalsamować ukochaną osobę?


         Mihara Mitsukazu urodziła się w 1970 roku. W 1994 roku zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie dla debiutantów organizowanym przez czasopismo Feel Young. Prace Mihary wyróżniają się mocnym kontrastem a także nawiązaniami do stylistyki gotyckiej i literatury japońskiej. Poza regularnymi publikacjami w magazynach komiksowych, Mihara współpracowała również z czasopismem Gothic & Lolita Bible, na potrzeby którego przygotowywała arty (jej rysunki zdobiły okładki) oraz krótkie, zamknięte formy komiksowe. Dotychczas z pracami Mihary mogli zapoznać się czytelnicy w Stanach Zjednoczonych, Korei i Niemczech.


Publikacje, które również mogą Cię zainteresować:

  komiks japoński, Hanami,beautiful_people,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista3,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista2,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista1,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista6,manga   komiks japoński, Hanami,balsamista4,manga

komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami  komiks, manga, hanami

hanami, komiks, manga